UA / RU
 
Графік роботи
пн-чт: 10.00-21.00
пт-сб: 10.00-22.00
нд: 10.00-21.00
Коньяк Хеннесси Паради 0.7л

Коньяк Хеннессі Параді 0.7л

Країна походження: Франція
Витримка: 50 років
Регіон: Коньяк
Об `єм: 0,7 л
Міцність: 40%
Кількість
1
Придбати
в 1 клiк
 Обране
  • Доставка кур'єром по Києву протягом 2-х годин
  • Доставка Новою Поштою по всій Україні
  • Самовивіз з наших магазинів у Києві:
    • Вул. Шовковична , 13/2
  • Замовлення, оформлені після 18.00 та в неділю, доставляються наступного дня
Дегустаційні нотатки
Коньяк Хеннессі Параді 0.7л
Цікаві факти


Унікальний коньяк, купаж якого становить понад 100 рідкісних спиртів із витримкою до 130 років.

Перша пляшка Hennessy Paradis була створена у 1979 році.

Цей коньяк має надзвичайно складний і багатий аромат, в ньому розкриваються відтінки спецій, прянощів, фруктів, кардамону, кориці, шипшини, меду, трюфелів і сухих троянд.

Смак оксамитовий, з теплими пряними нюансами, фруктовими та шоколадними тонами та тривалим післясмаком. , Що засновником великого французького бренду був не француз, а ірландець - Річард Хеннессі.

Ця людина була найманим військовослужбовцем в армії французького короля Людовіка XV. Одного разу, отримавши поранення, Річард проходив лікування на острові Іль-де-Ре.торій був неподалік міста Коньяк. Незабаром Річард відвідав саме місто і, як справжній ірландець, скуштував міцний напій місцевого виробництва. Приголомшений багатством смаку виноградного бренді, він вирішує зайнятися виноробством та виробляти свій продукт найвищої якості.

У 1765, у віці 36 років, він залишає військову службу у званні капітана і переїжджає до Коньяку, де починає будувати виноробню та приміщення для дистиляції та витримки бренді.
На той момент у Франції вже проводилися успішні експерименти з дистиляції та купажування. Історично важливою подією була прихід у компанію талановитого майстра купажу Жана Фійю, який зміг створити унікальний продукт.

З того часу сім поколінь родини Фійю працювали на виробництві Хеннессі, створюючи унікальні релізи, що славилися по всьому світу.
Вже в 1794 році компанія налагоджує поставки до США та Британії, а в 1817 пона замовлення англійського короля Георга IV створили чудовий світлий коньяк категорії VSOP

Коньяки Хеннессі стрімко завойовували популярність у світі і вже в 1859 році вони поставлялися до Китаю. , її ввів праправнук засновника Морріс Хеннессі, трохи пізніше він створив екстра витриманий коньяк категорії XO, який спочатку пили лише в колі сім'ї та друзів. поєднавши близько ста особливих старих коньячних спиртів.

Показати ще

Відгуки про Коньяк Хеннессі Параді 0.7л

Рейтинг 0 из 5
Залишити відгук
Тут ще немає відгуків
Поділіться своєю думкою про товар
Залишити відгук
Залишити відгук
Поставити оцінку
Оберіть мову сайту!